تاریخ های مهم همایش
برگزاري همايش »
1396/03/12
آخرين مهلت ثبت نام نهايي »
1396/03/11
آخرين مهلت ارسال مقاله »
1396/03/11
دبیرخانه کنفرانس

LOGO

 

 

آدرس دبیرخانه:

مشهد-شهرک آزادگان-پایداری 6-رهایی 4.1-پلاک 59-واحد دوم

 

تلفن و فکس دبیرخانه:

051-38211905 

ساعات پاسخگویی :
14:30  الی 20
به جز روزهای تعطیل


تلفن همراه مسئول دبیرخانه
و ارتباط از طریق تلگرام:

  09370651201

 

ايميل همايش:

Info@engineerconf.ir

 

 

پوستر همایش
آمار بازدید سایت
بازدید امروز :
86
بازدید دیروز :
28
بازدید کل :
31003
چاپ مقالات برتر در مجلات بین المللی

 

به اطلاع آن دسته از نویسندگان و پژوهشگران محترم که مقالات آنان توسط دبیرخانه تایید نهایی شده است، میرساند که طبق توافق نامه دبیرخانه با سردبیر محترم

 

ژورنال اپن اکسس"Textroad Journals"

 

3 مقاله برتر همایش پس تایید هیات داوران و ترجمه از سوی پژوهشگر نویسنده مقاله، در این مجله به چاپ خواهد رسید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دبیرخانه تماس حاصل کنید

 

1

 


http://www.textroad.com

 

گواهینامه های آزاد

به اطلاع آن دسته از ثبت نام کنندگان، نویسندگان و پژوهشگران محترم میرساند که با توجه به رایزنی صورت گرفته بین دبیرخانه و مراکز علمی و آموزشی معتبر، در صورت تمایل می توانید علاوه بر گواهینامه های صادر شده از طرف دبیرخانه، گواهینامه های اختصاصی مراکز ذیل را نیز دریافت نمایید.

 

 * گواهینامه گروه آموزشی تجاری ساج نت *

 

* گواهینامه مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی *

 

* گواهینامه پژوهشکده محیط زیست دانشگاه تربیت مدرس تهران *

 

* گواهینامه بین المللی آکادمی ASYS اسپانیا *

 

* گواهینامه گروه فنی مهندسی ثریا *

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه تماس حاصل کنید

 

اخبار سایت

طبق قرارداد منعقد شده میان دبیرخانه همایش و مرجع دانش ایران (سیویلیکا) تمامی مقالات پذیرفته شده در همایش اعم از شفاهی،پوستر و درج در مجموعه مقالات ،به پایگاه سیویلیکا ارسال و طبق تجربه قبلی ما بین 30 الی 60 روز آینده در این وبگاه نمایه خواهد شد.درج این مقالات در سیویلیکا با توجه به تعداد زیاد همایش های علمی در سطح کشور نیازمند این زمان می باشد و این وظیفه به عهده کارشناسان سیویلیکا است،  لذا در این خصوص از تماس با دبیرخانه همایش امتناع نمایید.پیش تر از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم.


شماره پیگیری پستی ارسال مجموعه مقالات همایش به سیویلیکا : 298489613500061350000112 که در تاریخ 1396/05/11 به این مرکز ارسال گردید.

1396/05/11 اطلاعات بیشتر ...

1-ارسال همه ی مقالات پذیرفته شده به سیویلیکا تا 10 روز آینده انجام خواهد شد.سیویلیکا مسئول بارگزاری مقالات بر روی سایت خود می باشد که با توجه به حجم اطلاعات ارسالی به سایت سیویلیکا این روند چند روز زمان می برد.


2-سه مقاله منتخب برای ارسال به نشریه اپن اکسس Textroad انتخاب و به شرکت کنندگان اعلام گردید.این افراد باید حداکثر تا 10 روز آینده مقالات خود را به صورت لاتین به دبیرخانه ارسال نمایند.مسئولیت هرگونه تاخیر در ارسال نسخه لاتین مقالات به عهده نویسنده مسئول مقاله می باشد.پس از ارسال نسخه لاتین در صورت اشتباه نگارشی و ادبی که توسط داوران اعلام می شود نویسنده مسئول  3 روز مهلت دارد تا ایرادات را برطرف نموده و مجددا مقاله را ارسال نماید.

1396/03/23 اطلاعات بیشتر ...

 
مدارک شرکت کنندگان غیر حضوری امروز سه شنبه 1396/03/23 از طریق پست پیشتاز به نشانی مندرج در پنل کاربری آنها ارسال گردید.رسیدن بسته های پستی به دست پژوهشگران محترم بسته به دوری و نزدیکی آنها از مشهد مقدس متفاوت است اما همه بسته ها حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه 1396/03/27 باید به دست افراد برسد.چنانچه تا پایان وقت روز شنبه بسته خود را دریافت نکردید جهت دریافت شماره پیگیری پستی بیست رقمی مرسوله خود با تلفن مسئول دبیرخانه 09370651201 از طریق تماس و تلگرام تماس حاصل نمایید و از طریق آدرس http://newtracking.post.ir  وضعیت بسته پستی خود را پیگیری نمائید.از اینکه با صبر و شکیبایی ما را یاری نمودید متشکریم.

دبیرخانه همایش

1396/03/23 اطلاعات بیشتر ...

بدینوسیله به اطلاع کلیه نخبگانی که مقالات آنان در چهارچوب همایش پذیرفته شده و ثبت نام آنها نهایی شده است می رساند.اصل گواهی پذیرش مقاله یا مقالات به همراه یک لوح فشرده از مجموعه مقالات منتخب همایش حداکثر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه 22 خردادماه از طریق پست پیشتاز به آدرس پستی کلیه پژوهشگران ارجمند ارسال می گردد.از اینکه با صبر و شکیبایی خود عوامل اجرایی دبیرخانه همایش را یاری می کنید سپاسگذاریم.

1396/03/13 اطلاعات بیشتر ...

ضمن عرض سلام و تسلیت جهت سالروز رحلت ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی ، بدینوسیله پایان اولين همايش بين المللي كاربرد علوم مهندسي در توسعه و پيشرفت ايران 1404  که در تاریخ 12 خردادماه 1396 در حضور جمع کثیری از نخبگان و پژوهشگران رشته های علوم مهندسی در شهر مشهد مقدس برگزار گردید را اعلام می داریم.بیانیه پایانی این همایش به زودی بر روی سایت همایش قرار خواهد گرفت.از کلیه پژوهشگران و نخبگانی که با مقالات ارزشمند خود ما را در جهت تحقق پیشرفت چشم انداز ایران اسلامی یاری نموده اند متشکریم .

دبیرهمایش

1396/03/13 اطلاعات بیشتر ...

گزارش امروز (برگزاری همایش)   به زودی..!

1396/03/12 اطلاعات بیشتر ...

به استحضار پژوهشگرانی که ثبت نام آنها به صورت غیرحضوری است می رساند که اصل گواهی آنها (یک گواهی به ازای هر مقاله پذیرفته شده) به همراه سی دی مجموعه مقالات منتخب همایش پس از 10 روز کاری از تاریخ همایش یعنی تا پایان روز بیست و دوم خرداد ماه از طریق پست پیشتاز به آدرس آنان ارسال می گردد.لذا خواهشمند است با صبر و شکیبایی خود دبیرخانه را تا پایان این تاریخ همراهی نمایید.
نکته: (طبق اعلان های قبلی پژوهشگرانی که تقاضای گواهی بیشتر برای دیگر نویسندگان مقاله خود را دارند می بایستی از قسمت پرداخت خدمات هزینه جزئی صدور گواهی دوم و یا بیشتر را انتخاب کنند.چنانچه این کار را انجام نداده اید و تقاضای گواهی بیشتر دارید با واریز مبلغ آن به شماره حساب هایش تصویر فیش یا کارت به کارت خود را از قسمت ارسال فیش برای دبیرخانه ارسال و طی ایمیل خود مراتب را به دبیرخانه اطلاع دهید.)

1396/03/10 اطلاعات بیشتر ...

طبق تصمیم اعضای شورای راهبردی همایش به اطلاع می رساند که مهلت ارسال مقالات همایش تا ساعت 24 پنجشنبه 11 خرداد می باشد و این مهلت به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود.لذا صرفا پرداخت هزینه شرکت در همایش به صورت غیر حضوری در روز جمعه 12 خرداد برای کسانی که مقالات خود را تا پایان روز قبل ارسال می کنند امکان پذیر است.تمامی پژوهشگران محترم باید هزینه شرکت در همایش خود را تا پایان وقت اداری 11 خرداد پرداخت کرده باشند.

دبیرخانه همایش

1396/03/10 اطلاعات بیشتر ...

با سلام
به استحضار می رساند اطلاعیه مکان دقیق همایش به همراه کروکی از طریق پیام کوتاه و پیام رسان تلگرام برای کلیه افرادی که به صورت حضوری در همایش شرکت کرده بودند ارسال گردید.چنانچه این پیام برای شما ارسال نشده است با دبیرخانه همایش صرفا در روز پنجشنبه از ساعت 14-20 تماس حاصل فرمائید.

1396/03/10 اطلاعات بیشتر ...

آخرین مهلت واریز هزینه های مربوط به همایش نیز ساعت 24 روز جمعه 11 خردادماه خواهد بود. لذا از کسانی که مقالات آنان پذیرفته شده و هنوز موفق به واریز هزینه های مربوطه نشده اند خواهشمند است هرچه سریعتر نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند.

1396/03/10 اطلاعات بیشتر ...

آخرین مهلت ارسال مقالات ساعت 24 روز جمعه 11 خرداد ماه خواهد بود لذا از پذیرش و داروی مقالات کسانی که پس از این تاریخ اقدام به ارسال مقاله به دبیرخانه همایش نمایند معذوریم.
آخرین مهلت واریز هزینه های مربوط به همایش نیز ساعت 24 روز جمعه 11 خردادماه خواهد بود.

1396/03/10 اطلاعات بیشتر ...

بسیار مهم


به اطلاع آن دسته از پژوهشگران ارجمندی که تا کنون مقاله آنها توسط داوران همایش تایید و پذیرفته شده ولی تا کنون هزینه ای واریز ننموده اند می رساند جهت نهايي نمودن پذيرش مقاله هرچه سریعتر و حداكثر تا پايان وقت اداری روز 10 خرداد ماه نسبت به پرداخت هزينه شركت در همايش (حضوري يا غير حضوري) از طريق پرداخت آنلاین، فيش بانكي يا واريز به صورت كارت به كارت اقدام نموده و در صورت واریز بانکی یا کارت به کارت تصوير فيش پرداختي خود را از طريق سامانه كاربري خود،گزينه ي ارسال فيش،ارسال نماييد.بدیهی است کسانی که هزینه مصوب را واریز نکنند پذیرش آنها نهایی نبوده و گواهی پذیرش مقاله را دریافت نخواهند کرد.

1396/03/07 اطلاعات بیشتر ...

 

1artboard_2


با اطلاع کلیه پژوهشگران محترمی که به صورت حضوری در همایش ثبت نام کرده اند می رساند اگر چنانچه شماره تلفن همراه خود را در پنل کاربری خود وارد نکرده یا اشتباه وارد کرده اند می رساند برای اطلاع رسانی مکان دقیق همایش به آنها هرچه سریعتر به پنل کاربری خود مراجعه و شماره خود را وارد یا اصلاح نمایند.مکان دقیق همایش تا پایان روز سه شنبه نهم خرداد از طریق تلفن همراه شرکت کننده و همچنین سایت همایش اطلاع رسانی خواهد شد.

1396/03/05 اطلاعات بیشتر ...


number-6-clipart-11.jpg

فقط 6 روز دیگر تا پایان مهلت ارسال مقالات باقیست.آخرین مهلت ارسال مقالات دهم خردادماه 1396

1396/03/05 اطلاعات بیشتر ...


 با عنایت به لطف خداوند متعال و استقبال پرشور شما پژوهشگران ارجمند اکنون سقف پذیرش شرکت حضوری در این همایش به پایان رسیده است،لذا دیگر از هرگونه ثبت و پرداخت هزینه به صورت حضوری خودداری نمایید.همچنین عزیزانی که مایلند مقالات آنان به صورت غیر حضوری در همایش نمایه شود می توانند تا تاریخ 11 اردیبهشت ماه مقالات خود را از طریق پنل کاربری خود به دبیرخانه همایش جهت داوری ارسال نمایند.صرفا جهت اطلاع اعلام می شود که، گواهی شرکت به صورت حضوری و یا غیر حضوری هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند.

دبیرخانه همایش

1396/02/27 اطلاعات بیشتر ...

 

 به اطلاع کلیه پژوهشگران و نویسندگان مقالات میرساند که دبیرخانه این همایش تا 11 خردادماه آماده دریافت مقالات مرتبط با موضوع و رشته های ذیل می باشد:

 

1. مهندسی عمران 

2. مهندسي شهرسازي

3. مهندسی معماری 

4. مهندسی ترافیک، حمل و نقل

5. مهندسی مکانیک 

6. مهندسی برق و الکترونیک و كامپيوتر

7. مهندسي شيمي

8. مهندسي كشاورزي

9. مهندسي محيط زيست

10. مهندسي منابع طبيعي

11. مهندسي آب و فاضلاب

 

 

1396/02/26 اطلاعات بیشتر ...

 

به اطلاع کلیه پژوهشگران میرساند که مهلت ارسال مقالات تا 11 خردادماه می باشد و به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

 

لطفا در اسرع وقت نسبت به ارسال مقالات خود یا پرداخت هزینه ثبت نام اقدام نمایید تا با ترافیک روزهای پایانی مواجه نشوید.

1396/02/23 اطلاعات بیشتر ...

به استحضار میرساند، با توجه به درخواست مکرر پژوهشگران و نویسندگان مقالات و در پیش بودن انتخابات؛ تاریخ برگزاری همایش به

 

روز جمعه 12 خردادماه 1396

 

تغییر یافت.

 

همچنین به اطلاع میرساند تاریخ پذیرش مقالات و ثبت نام نهایی

تا روز پنجشنبه 11 خردادماه 1396 تمدید شد.

1396/02/17 اطلاعات بیشتر ...

به اطلاع کلیه " ثبت نام کنندگان حضوری " در همایش میرساند، مکان و زمان دقیق برگزاری کنفرانس بصورت تلفنی به ایشان میرسد.

 

لازم به توضیح است با توجه به تکمیل شدن ظرفیت، دیگر امکان ثبت نام حضوری وجود ندارد.

همچنین به اطلاع میرساند بین گواهی افراد حضوری و غیر حضوری هیچ تفاوتی نیست.

برای اخذ گواهی حضور در همایش می توانید با دبیرخانه ارتباط برقرار کنید.

1396/02/17 اطلاعات بیشتر ...

 

روز معلم یادآور شکوه و عظمت زنان و مردان پاکباخته ای است که در طول تاریخ در عرصه ی تعلیم و تربیت زیباترین جلوه های عشق و ایثار را به نمایش گذاشته اند

 

roze-moalem-photokade-4

 

 

1396/02/12 اطلاعات بیشتر ...

 favicon

نمایه شدن همایش در سایت معتبر سیویلیکا (مرجع رسمی همایشهای کشور) از امروز و اختصاص کد ملی COI به تمامی مقالات پذیرفته شده در کنفرانس
برای مشاهده لینک همایش در سایت سیویلیکا "اینجا" کلیک کنید. 

1396/02/10 اطلاعات بیشتر ...


احترامأ به استحضار میرساند، آندسته از پژوهشگرانی که درخواست داوری و صدور گواهینامه زود هنگام را دارند میبایست بعدآ از ثبت نام در کنفرانس و ارسال مقاله در پنل کاربری خویش ایمیلی با عنوان "درخواست داوری زود هنگام" به پست الکترونیکی کنفرانس ارسال نمایند و ...

 

1396/01/29 اطلاعات بیشتر ...


پژوهشگر گرامی
با سلام و سپاس

باا توجه به اینکه از این تاریخ  تنها 21 روز تا پایان همایش باقی مانده است و مهلت ارسال مقالات تنها 20 روز دیگر می باشد لذا هر چه سریعتر نسبت به تکمیل ثبت نام خود و پرداخت هزینه های حضوری و غیر حضوری اقدام نمایید.گواهی شرکت در همایش به صورت غیر حضوری نیز 10 روز پس از پایان تاریخ همایش از طریق پست پیشتاز به آدرس نویسنده مسئول ارسال می شود.

با نهایت احترام
دبیرخانه همایش

1396/01/29 اطلاعات بیشتر ...

 

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

100w

 

حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت

می‌باشد را به تمامی ایرانیان و فارسی زبانان تبریک و تهنیت عرض کرده و سالی سرشار از

برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت داریم

 

 

 

1395/12/29 اطلاعات بیشتر ...

 

به اطلاع کلیه علاقمندان میرساند که دبیرخانه " اولین همایش کاربرد علوم مهندسی در توسعه و پیشرفت ایران 1404 " آماده همکاری با کلیه ادارت، نهادها، شرکت ها، مراکز و دانشگاه های دولتی و خصوصی جهت برگزاری با این رویداد بزرگ علمی و بین المللی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دبیرخانه ارتباط برقرار کنید

1395/12/08 اطلاعات بیشتر ...

به اطلاع کلیه علاقمندان و پژوهشگرانی که تقاضای داوری زودهنگام دارند میرساند که شما می توانید پس از ارسال مقاله خود، از طریق ایمیل یا تماس با ما (وبسایت) تقاضی خود را مبنی بر داوری زودهنگام ارسال کنید تا کمتر از 48 ساعت مقاله شما داوری و نتیجه اعلام خواهد شد.

شما می توانید پس از داوری و پذیرش نهایی مقاله خود هزینه ثبت نام را پرداخت کنید.

همچنین ارسال مقاله دوم به بعد برای شما شامل تخفیف خواهد شد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر به منوی "هزینه های همایش" مراجعه کنید

1395/11/16 اطلاعات بیشتر ...

 

 1. مركز آموزش و تحقيقات كشاورزي و منابع طبيعي خراسان رضوي
 2. سازمان حفاظت محيط زيست خراسان رضوي
 3. سازمان جنگل ها، مراتع و آبخيزداري خراسان رضوي
 4. سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي
 5. يگان حفاظت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخيزداري خراسان رضوي
 6. دانشگاه تهران
 7. دانشگاه شهيد بهشتي
 8. دانشگاه پيام نور
 9. دانشگاه آزاد اسلامي
 10. دانشگاه جامع علمي كاربردي
 11. دانشگاه بزرگمهر قاينات
 12. دانشگاه خیام
 13. دانشگاه علوم رضوی
 14. دانشگاه تربت حيدريه
 15. مركز پژوهش هاي شوراي اسلامي شهر مشهد
 16. سايت سيويليكا (مرجع دانش)
 17. سايت سمپوزيا (همايش هاي ايران)
 18. سايت آل كنفرانس (پايگاه اطلاع رساني رويدادهاي علمي كشور)
 19. سايت با همايش (اطلاع رساني كنفرانس ها، سمينارها و ...)
 20. سايت كنفرانس الرت (پايگاه اطلاع رساني رويدادهاي علمي كشور)
 21. خبرگزاري پرس 98 (خبرگزاري سياسي، اجتماعي، فرهنگي، علمي و ورزشي)
 22. خبرگزاري سينا پرس (خبرگزاري علم و فرهنگ)
 23. پايگاه علمي پژوهشي توسعه و برنامه ريزي روستايي
 24. همایش کار(مجری و برگزارکننده همایش ها و نمایشگاه ها)
 25. ماهنامه شباک
 26.  
 27.  

1395/11/15 اطلاعات بیشتر ...

پژوهشگران گرامی، با توجه به رایزنی های صورت گرفته توسط دبیر محترم اجرایی کنفرانس با سردبیر محترم ژورنال اپن اکسس"Textroad Journals" مقرر گردید، مقالات برتر انتخاب شده از سوی کمیته علمی همایش خارج از نوبت عادی مجله، در مجله ذکر شده چاپ گردد.

 

1395/10/23 اطلاعات بیشتر ...

 

 

به اطلاع كليه پژوهشگران، اساتيد و علاقمندان علوم مهندسي ميرساند " اولين همايش بين المللي كاربرد علوم مهندسي در توسعه و پيشرفت ايران 1404 " در ارديبهشت ماه 1396 با همكاري دانشگاه ها و مراكز علمي كشور برگزار مي گردد.

لذا از كليه علاقمندان دعوت مي شود مقالات و طرح هاي پژوهشي خود را براي دبيرخانه ارسال نمايند.

حاميان علمي و معنوي اين همايش عبارتند از:

 1. دانشگاه تهران
 2. دانشگاه شهيد بهشتي
 3. دانشگاه بزرگمهر قائنات
 4. دانشگاه تربت حيدريه
 5. دانشگاه آزاد اسلامي
 6. دانشگاه پيام نور
 7. سازمان حفاظت محيط زيست
 8. سازمان منابع طبيعي و آبخيزداري
 9. دبيرخانه كشوري راهبري درس جغرافيا
 10. دانشگاه فني و حرفه اي سما
 11. مركز تحقيقات كامپيوتري علوم اسلامي
 12. دانشگاه جامع علمي كاربردي
 13. سيويليكا (انتشارات بوم سازه)
 14. اسكاي ساج
 15. بازار دام و طيور ايران
 16. پايگاه علمي و پژوهشي توسعه و برنامه ريزي روستايي
 17. سينا پرس (خبرگزاري علم و فرهنگ)
 18. پرس 98 ( خبرگزاري پرس 98)
 19. با همايش
 20. پايگاه رويدادهاي علمي كشور
 21. كنفرانس الرت
 22. قطب گردشگري دانشگاه تهران
 23. مركز پژوهش هاي شوراي اسلامي شهر مشهد
 24. و ...

1395/10/14 اطلاعات بیشتر ...

به آگاهي ميرساند كه دبيرخانه "اولين همايش بين المللي كاربرد علوم مهندسي در توسعه و پيشرفت ايران 1404" آماده پذيرش مقاله با محوريت ذيل مي باشد:

1. مهندسی عمران 

2. مهندسي شهرسازي

3. مهندسی معماری 

4. مهندسی ترافیک، حمل و نقل

5. مهندسی مکانیک 

6. مهندسی برق و الکترونیک و كامپيوتر

7. مهندسي شيمي

8. مهندسي كشاورزي

9. مهندسي محيط زيست

10. مهندسي منابع طبيعي

11. مهندسي آب و فاضلاب

 

علاقمندان پس از ثبت نام در سايت مي توانند مقالات خود را براي دبيرخانه ارسال كنند.

كمتر از يك هفته پاسخ نهايي مبني بر پذيرش يا عدم پذيرش به طور خصوصي براي نويسنده ارسال خواهد شد و سپس نويسنده هزينه ثبت نام را واريز خواهد كرد.

1395/10/10 اطلاعات بیشتر ...

احتراما به منظور استفاده از طیف وسیعی از نخبگان و پژوشگران و به جهت برسی علمی دقیق مقالات ارسالی به همایش،بکارگیری 3 داور مرتبط با موضوع برای هر مقاله از سوی شورای سیاستگذاری تصویب و به دبیرخانه همایش ابلاغ شده است.لذا از کلیه اساتید، پژوهشگران دارای مدرک دکتری تخصصی PhD و دارای سوابق درخشان علمی و پژوهشی که مایل به همکاری افتخاری و داوطلبانه به عنوان کمیته علمی

1395/10/07 اطلاعات بیشتر ...

 

به اطلاع شرکت کنندگان کنفرانس می رساند مزایا ی شرکت در کنفرانس به شرح زیر اعلام شد:


به اطلاع شرکت کنندگان کنفرانس می رساند مزایا ی شرکت در کنفرانس به شرح زیر اعلام شد:
به اطلاع شرکت کنندگان کنفرانس می رساند مزایا ی شرکت در کنفرانس به شرح زیر اعلام شد: 1-دریافت پذیرش مقاله کنفرانس بین المللی پس از تایید نهایی و بارگذاری آن روی وب سایت حداکثر در 14 روز کاری. 2- ارائه گواهینامه حضور درکنفرانس. 3- امکان چاپ مقالات در مجلات ISI معتبر وزارت علوم،تحقیقات و فناوری (بعد از تایید هیات داوران). 4- اهدای جوائز نفیس به مقالات برتر. 5- شرکت در پنل های سخنرانی و استفاده از مباحث مطرح شده در سخنرانی و پوستر. 6-استفاده و بهره مندی از هدایا و پکیج کنفرانس. 7-آشنایی با چهرهای برتر علمی ملی و بین المللی. 8- قابلیت بهره مندی از گواهی نامه های بین المللی. 9-چاپ مقالات برتر و منتخب داوران کنفرانس بصورت رایگان در مجلات ISI.10- دریافت گواهی نامه های دارای هولوگرام.

۱۳۹۵/۲/۲۸ اطلاعات بیشتر ...


باعنایت به حضور اساتید برجسته وارزشمند کشور وحمایت رسمی نهادهای مختلف علمی واجرایی معتبر وجایگاه بسیار مهم جامعه متعهد علمی دانشگاهی کشور،رعایت اخلاق حرفه ای واصول اولیه علمی از الزامات تهیه وارسال آثار علمی پژوهشی می باشد...

۱۳۹۵/۲/۲۸ اطلاعات بیشتر ...

به اطلاع كليه دانشجويان، اساتيد و پژوهشگران ميرساند كه "اولين همايش بين المللي كاربرد علوم مهندسي در توسعه و پيشرفت ايران 1404" آماده پذيرش مقاله با محوريت ذيل مي باشد:

1. مهندسی عمران 

2. مهندسي شهرسازي

3. مهندسی معماری 

4. مهندسی ترافیک، حمل و نقل

5. مهندسی مکانیک 

6. مهندسی برق و الکترونیک و كامپيوتر

7. مهندسي شيمي

8. مهندسي كشاورزي

9. مهندسي محيط زيست

10. مهندسي منابع طبيعي

11. مهندسي آب و فاضلاب

 

علاقمندان پس از ثبت نام در سايت مي توانند مقالات خود را براي دبيرخانه ارسال كنند.

كمتر از يك هفته پاسخ نهايي مبني بر پذيرش يا عدم پذيرش به طور خصوصي براي نويسنده ارسال خواهد شد و سپس نويسنده هزينه ثبت نام را واريز خواهد كرد.

1395/10/10 اطلاعات بیشتر ...

به استحضار محققان گرامی می رساند جهت سهولت دسترسی به اخبار کنفرانس، کانال رسمی آن در تلگرام راه اندازی شد.برای پیوستن به کانال همایش روی آیکن زیر کلیک کنید.

1395/10/03 اطلاعات بیشتر ...

LOGO
بنام خدا


اولين همايش بين المللي كاربرد علوم مهندسي در توسعه و پيشرفت ايران 1404 در تاریخ 20 اردیبهشت ماه 1396 با همکاری  حامیان علمی همایش شروع به کار می کند.این همایش هر ساله در روز مهندس مطابق با 5 اسفند ماه برگزار و از دستاوردهای علمی آن برای رسیدن به اهداف و تحقق چشم انداز ایران 1404 رونمایی خواهد شد.در امتداد مسیر طولانی و رسالت بزرگ این همایش سعی خواهد شد هرساله با جذب اعضای کمیته علمی جدید از سایر کشورهای جهان بر اعتبار علمی آن افزوده شود و در پایان هر دوره دوره برگذاری، توصیه نامه هایی از سوی اعضای هیئت علمی به منظور جهت گیری تحقیقات سالانه دانشمندان و فرهیختگان برای ارائه مقالات علمی با کیفیت و همگام با مسائل روز و توسعه علوم مهندسی ایران و جهان برای شماره های بعدی همایش دریافت شود و در پایان به صورت خط مشی سالانه و به صورت رسمی در پایگاه رسانه ای همایش ارائه شود.

در پایان از مسیر سبزی که شما فرهیخته گرامی برای انتقال تجربیات و برسی پژوهشها و دستاوردهای علمی خود توسط اعضای محترم کمیته علمی این همایش انتخاب کرده اید سپاسگذارم.


رضا نوروزی
دبیر همایش

 

1395/10/11 اطلاعات بیشتر ...

  امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶
  شمارش معکوس تا برگزاری همایش
  برگزاری همایش به پایان رسیده است.
  برگزار کنندگان همایش
  موسسه علمی آموزشی ساج نت
  کانال تلگرام همایش
  حامیان علمی همایش
  گروه طراحی شهری دانشگاه تهران دانشکده معماری دانشگاه شهید بهشتی دانشگاه تربت حیدریه سازمان حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی مرکز تحقیقات کامپوتری مرکز پژوهشهای شورای اسلامی مشهد دانشگاه پیام نور مشهد دانشگاه بزرگمهر قائنات دبیرخانه راهبردی جغرافیا دانشگاه آزاد اسلامی مشهد سیویلیکا آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد قاینات اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان ضوی قطب علمی برنامه ریزی و توسعه گردشگری پایدار دانشگاه تهران مرکز آموزش علمی-کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران
  حامیان رسانه ای

   

   

   

  indexedbycivilica_01

  سيويليكا

  (مرجع دانش)

   

  symposia-fa_1(1)

  سمپوزيا

  (همايش هاي ايران)

   

  9223805a546bf1a62d3365dadb53a6752

  آل كنفرانس

  (پايگاه اطلاع رساني رويدادهاي علمي كشور)

   

  logo(1)

  با همايش

  (اطلاع رساني كنفرانس ها، سمينارها و ...)

   

   

  a9e8549acb9f2c93d8508812f28de6e95(1)

  كنفرانس الرت

  (پايگاه اطلاع رساني رويدادهاي علمي كشور)

   

   

   

  SINAPRESS (2)_1

  سينا پرس

  (خبرگزاري علم و فرهنگ)

   

  photo_2016-07-27_00-57-53

  پايگاه علمي پژوهشي توسعه و برنامه ريزي روستايي

   

  photo_2017-01-25_20-40-38

   همایش کار
  (مجری و برگزارکننده همایش ها و نمایشگاه ها)

   

  untitled_1

  ماهنامه شباک